بازیابی کلمه عبور

درباره باشگاهنورد

باشگاهنورد نخستین و پرطرفدارترین بستر باشگاهنوردی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در شهریور سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. باشگاهنورد بستری است برای ارائه انواع خدمات باشگاهی و معرفی بهترین باشگاه ها و مراکز تفریحی و صدها پیشنهاد دیگر که در باشگاهنورد در دسترس شما هستند و باشگاهنورد به انجام آن‌ها مفتخر است.

 

هدف ما در باشگاهنورد ارائه بهترین مراکز ورزشی و تفریحی با بهترین کیفیت و یا حتی با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

 

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت باشگاهنورد و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل باشگاهنورد این امکان را به همراهان باشگاهنورد می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

 

بسترسازی باشگاهنورد تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکای تجاری (نمایندگان) نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر باشگاهنورد بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

 

هم‌اکنون باشگاهنورد در اکثر شهرهای بزرگ کشور مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. امید است با گسترش فعالیت‌های باشگاهنورد در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در باشگاهنورد تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر باشگاهنوردی در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان مراکز ورزشی و تفریحی با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در باشگاهنورد بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

ارزش‌های باشگاهنورد

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در باشگاهنورد هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه‌داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی باشگاهنورد به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که باشگاهنورد شرکتی کارآفرین و در زمره معدود شرکت‌های موفق و بزرگ حوزه تجارت الکترونیک در ایران است. باشگاهنورد خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.

وسواس در انتخاب شرکای تجاری (نمایندگان)

برای ما مهم است با چه کسانی هم‌سفریم و آیا این هم‌سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش باشگاهنورد در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را به‌صورت ریز و دقیق بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند.

در تأیید این انتخاب همین بس که از درخواست‌های همکاری ورودی به شرکت باشگاهنورد بیش از ۴۰٪ درخواست‌ها به مرحله بررسی پیشنهادها راه پیدا نکرده و در همان مرحله اول به علت نقص در خدمات یا محصول، توسط تیم باشگاهنورد مردود می‌شوند. بااین‌حال، ما هم‌سفر بیش از ۵۰۰۰ مرکز از بهترین‌ها بوده و هستیم.

زندگی با هیجان بیشتر

زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در باشگاهنورد وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هر روز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ جدیدترین مکان‌های ورزشی و تفریحی را به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید.