بازیابی کلمه عبور
باشگاهنورد چیست؟

باشگاهنورد نخستین و پرطرفدارترین بستر باشگاهنوردی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در شهریور سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. باشگاهنورد بستری است برای ارائه انواع خدمات باشگاهی و معرفی بهترین باشگاه ها و مراکز تفریحی و صدها پیشنهاد دیگر که در باشگاهنورد در دسترس شما هستند و باشگاهنورد به انجام آن‌ها مفتخر است.

 

من به پیشنهادهای باشگاهنورد علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
ثبت‌نام در باشگاهنورد کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه عضویت کلیک بفرمایید. نام،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.

 

من به پیشنهادهای روزانه باشگاهنورد علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟
برای دریافت پیشنهادهای روزانه باشگاهنورد، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و پیشنهادهای روز را به‌ صورت روزانه دریافت کنید.

 

من به پیشنهادهای باشگاهنورد علاقه‌مندم،‌ چگونه باید خرید کنم؟
باشگاه مورد نظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد، بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «افزودن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد باشگاهنوردی خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

اگر از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ شماره سفارش، 4 رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را به آدرس info@bashgahnavard.com ارسال بفرمایید و یا روی این لینک کلیک کنید. ما پس از بررسی، کد باشگاهنوردی خریداری‌شده شما را برایتان پیامک و یا به آدرس ایمیل شما خواهیم فرستاد.

اگر اطلاعات پرداخت خود را برای ما ارسال نکنید، ما نمی‌توانیم خرید را برای شما ثبت کنیم. اگر دسترسی به ایمیل و یا اینترنت هم ندارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشخصات پرداخت حساب را تلفنی اعلام نمایید.

 

من به پیشنهادهای باشگاهنورد علاقه‌مندم،‌ پیشنهادهای باشگاهنورد دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات باشگاه ها جزییات دقیق ثبت شده است که کد باشگاهنوردی شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کد باشگاهنوردی شما نمی‌شوند.

 

من به پیشنهادهای باشگاهنورد علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.
در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و کد باشگاهنوردی خود را دریافت کنید.

 

کد باشگاهنوردی خود را باید در روز پرداخت استفاده کنم؟
خیر! شما می‌توانید با توجه به مهلت استفاده هر باشگاه که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

 

من کد باشگاهنوردی را خریده‌ام اما کد باشگاهنوردی را دریافت نکرده‌ام
وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox خود را چک بفرمایید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه پرداخت شده ها را کلیک بفرمایید.

 چنانچه کد باشگاهنوردی خرید خود را نیافتید مشکل خود را به پست الکترونیکی info@bashgahnavard.com ارسال کنید و یا وارد قسمت تماس با ما شوید. توجه بفرمایید برای راهنمایی سریع تر جزییاتی شامل حساب و سفارش شما باید در ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.

 

من کد باشگاهنوردی را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

باشگاهنورد حامی محیط زیست است. لطفا از کد باشگاهنوردی خود پرینت نگیرید. تنها کافی است تا کد باشگاهنوردی یا کد دیجیتال (کد QR) را روی موبایلتان نشان دهید تا خدمات خود را دریافت کنید.

 

من کد باشگاهنوردی را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید، بنابراین با باشگاه مورد نظر تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط استفاده نوشته‌ شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

 

من کد باشگاهنوردی را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟
هر کسی می‌تواند از کد باشگاهنوردی خود یک‌ بار استفاده کند، بنابر این تعداد به مشخصات کد باشگاهنوردی وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

 

من کد باشگاهنوردی را دریافت کرده‌ام،‌ اما نمی‌توانم آن را استفاده کنم
اگر به‌ سرعت به آدرس info@bashgahnavard.com ایمیل بزنید،‌ ما مشکل شما را حل می‌کنیم. اگر هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اید و به ما خبر نداده‌ اید،‌ کد باشگاهنوردی خود را به دوستتان هدیه دهید تا از آن استفاده کند.

 

یک‌لحظه! نام من روی برگه کد باشگاهنوردی ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.

 

کد باشگاهنوردی را باید یک‌ بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
کد باشگاهنوردی را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌ طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است و امکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.

 

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد باشگاهنوردی ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.

در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب با شماره های ما تماس حاصل بفرمایید.

 

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید، بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

 

من تصمیمم عوض‌ شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
از آنجایی‌ که ما رابط بین شما و شرکای تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است، بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

 

اگر زمان استفاده از کد باشگاهنوردی به پایان رسیده باشد چی؟
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کد باشگاهنوردی دیگر قابل‌ استفاده نخواهد بود و ارزش خود را از دست‌ داده است، بنابر این شرایط باشگاهنورد را کامل خوانده و به زمان انقراض کد باشگاهنوردی توجه کنید.

 

من پیشنهادهای بسیار خوبی را در تاریخ های گذشته دیده‌ ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
متأسفانه اگر سرویس به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ ارائه و فروش نخواهد بود. هر روز آماده‌ باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. باشگاه های امروز ما را دیده‌ اید؟

 

علاقه‌ مندم نظرم در رابطه با باشگاه های مختلف را ابراز کنم.
شما میتوانید پایین صفحه هر باشگاه در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس info@bashgahnavard.com ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.

 

«هر کد باشگاهنوردی ویژه یک نفر» به چه معناست؟
یعنی با هر کد باشگاهنوردی یک نفر می تواند از سرویس‌های ارائه‌ شده استفاده نماید.

 

«بدون محدودیت در خرید کد باشگاهنوردی» به چه معناست؟
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد باشگاهنوردی برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد باشگاهنوردی برای خود می‌تواند استفاده کند.