بازیابی کلمه عبور

سوالات متداول شرکای تجاری

داشتن مشتریان و ورزشکاران جدید و خوب به‌ عنوان فعالیتی که ما هر روز در باشگاهنورد به دنبال جذب آن هستیم، آرزوی هر فروشنده و یا ارائه‌ کننده خدمات است.

ما تنها پیشنهادها را در سایت باشگاهنورد ثبت و ارائه نمی‌کنیم،‌ بلکه تمامی مشتریان و ورزشکاران و دوستان و آشنایان را از آن باخبر می‌کنیم، در واقع با ارائه خدمات یا کالاهای خود، شما با جامعه‌ ای بیش از ۲ میلیون مشتری و ورزشکار بالقوه در باشگاهنورد روبرو هستید. از طرف دیگر این مشتریان، علاقه‌مندند دوستان و فروشندگان خوب را بشناسند.

 

هزاران دلیل برای کار با ما وجود دارد:

فضای خالی و کم‌ مصرف کاری خود را به فضای پربازده تبدیل کنید.
خدمات خود را آسان و هدفمند تبلیغ کنید.‌ ما شما را معرفی و معروف می‌کنیم.
مشتریان ما،‌ گروه فعال،‌ جوان و پویا هستند.
تعداد مشتریان و ورزشکاران فرستاده‌ شده از ما به شما،‌ فعالیت و هزینه و سودآوری شما را تضمین می‌کند.
۸۵ درصد از مشتریان و ورزشکاران،‌ به خدمات باشگاهنورد وفادار بوده و خریدهای متعددی از باشگاهنورد انجام داده‌اند.
خدمات ما به‌ طور کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. شرکت باشگاهنورد به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات است.
باشگاهنورد یک سرویس باشگاهنوردی است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌ اید.‌

بنابر این شما می‌توانید با توجه به تعداد کدهای باشگاهنوردی خریداری‌ شده، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.
حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویستان به‌صورت رایگان روی وب‌ سایت باشگاهنورد به هزاران مشتری و ورزشکار خوشحال باشید. این خود خدمات ارزشمندی است.
تمامی کدهای باشگاهنوردی دارای کد یکتا هستند. بنابر این مشتری فقط می‌تواند یک‌ بار از آن‌ ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بودن سرویس باشگاهنورد مطمئن خواهید بود.
شما تنها زمانی هزینه‌ ای را پرداخت می‌کنید که مشتری و ورزشکار از سرویس شما استفاده کند.

 

هزینه ثبت باشگاه در باشگاهنورد چقدر است؟
هیچ!! باشگاهنورد سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات باشگاهی و … خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت شما را تضمین کنیم، چرا که موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

 

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟
درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان و ورزشکاران به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. باشگاهنورد کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند.

شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست.

دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

 

برای ثبت باشگاه باید چه کار کنم؟

به منظور ثبت باشگاه خود می توانید به دو صورت اقدام کنید : 1.تماس با نماینده منطقه ی خود  2.تماس مستقیم با باشگاهنورد

با نمایندگان ما جلسه‌ ای داشته باشید و جزییات سرویس را با هم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

جهت جستجوی نماینده در منطقه ی خود اینجا کلیک کنید. چنانچه نماینده ای نیافتید، جای نگرانی نیست … از این قسمت با ما در تماس باشید

 

چگونه خرید انجام می‌شود؟
مشتریان و ورزشکاران خرید را از سایت باشگاهنورد انجام می‌دهند و پس از خرید، کدهای باشگاهنوردی را دریافت کرده و با در دست داشتن این کد به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

سؤالات بسیاری دارم!
با آدرس info@bashgahnavard.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌ خواهیم داد.